Kočárky Tako Alive – inspirace přírodou

Kočárky Tako Alive – inspirace přírodou

Kolekce Alive firmy Tako je další kolekcí, kde se designéři nechali inspirovat světem kolem nás, tentokrát světem přírody. Tato kolekce v sobě spojuje deset sil přírody, především červený oheň, modř křišťálově průzračné vody, letní a čilý vánek větru, lesk a sílu zelené přírody. Navíc se vyznačuje moderním designem. Estetické a pečlivé provedení a pozornost k nejmenšímu detailu zajišťuje kvalitu a jedinečný styl, navíc s řadou funkcí pro dokonalé pohodlí dětí a jejich rodičů.

Díky jedinečně strukturovaným řešením se kočárky Tako vyznačují nízkou hmotností, obratností a je ideální pro jízdu městem i náročnějším terénem. Kočárky Tako jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů z tkaniny, která je voděodolná a poskytuje dokonalou cirkulaci vzduchu bez ohledu na počasí.

Odlehčenou konstrukci tvoří černý hliníkový rám a nafukovací kola s dvojitou možností odpružení. Přední kola jsou otočná a v případě potřeby se mohou zaaretovat. Výhodou je centrální brzda, pomocí které zabrzdíte všechna kola jedním pohybem. Součástí podvozku je i prostorný nákupní košík.

Kočárek Tako Alive je snadno skládací a díky malým rozměrům po složení se snadno přenáší.

Vanička a sportovní část se uchycují na podvozek novým a bezpečným systémem vyvinutým firmou Tako.

Kočárek

Kočárek