Kreativní a kvalitní hračky pro děti

Německá společnost Bruder vyrábí hračky již od roku 1926, na trhu je ve svém oboru jedničkou a na svém kontě má tisíce spokojených zákazníků. Její tajemstvím je kvalitní materiál, originální myšlenka a přístupnost. Tato společnost se soustředí na výrobu modelů nákladních, pracovních a zemědělských aut a strojů, přičemž zachovává jejich skutečný design a funkcionalitu. Hračky jsou navíc odolné, vyrobené z kvalitního plastu, proto dětem poskytnou bezpečnou hru ať už venku na pískovišti nebo uvnitř domu. Jelikož fungují stejně jako skutečné modely, děti při hře s nimi získávají jasnější představu o tom, jak stroje fungují, napomáhají jim budovat si představivost, technické a logické myšlení a určitě jim tyto hračky odpovídají více otázek, než mnohokrát dokážeme my, dospělí.

V nabídce má tato společnost i hračky pro nejmenší děti do 3 let, které sestávají z větších částí, proto nehrozí, že by jejich dítě dokázalo rozebrat a spolknout menší části.

Ke každému z modelů si lze dokoupit vhodné doplňky a příslušenství, ať už součásti k autům, jako například vlečky, kola, přívěsy nebo figurky osob a zvířat, či dokonce přístřešky a ploty na vybudování vlastní farmy.

Tyto hračky jistě potěší nejen děti, ale i dospělé sběratele aut, protože firma se soustředila na výrobu strojů světoznámých značek jako např.. John Deere či New Holland.

Za kvalitními hračkami nemusíte cestovat, stačí navštívit náš internetový obchod Hračky pro kluky, kde najdete širokou nabídku těchto produktů a různé akce a novinky .